Замовити таксі в Києві


Виклик таксі в Києві за телефоном:

+38(044)383-39-99
+38(063)956-39-99
+38(095)356-39-99
+38(098)676-39-99

769 Безкоштовно з мобільного

Якщо Ваше замовлення ніхто не взяв, спробуйте підвищити ціну поїздки це збільшить шанси подачі авто!

Аіст Таксі Київ

Замовлення таксі в Києві має великий попит. Вагомо те, що компанія «Аіст» надає послуги цілодобово з 2012 року. Тому може впевнено заявити про свій досвід та професіоналізм.

Надання комфортного сервісу та послуг – це головне завдання служби Аіст Таксі Київ. Насамперед, такий підхід дозволяє максимально задовольнити потреби клієнта. При цьому, за мінімальну ціну. Для цього в процесі роботи проводиться аналіз та виявляються нові вимоги клієнта на  послуги таксі в Києві. Як результат, персонал компанії використовує нові навички, щоб клієнт залишився задоволеним якістю послуг. Більше того, Аіст постійно покращує та оновлює програмний комплекс відповідно до вимог клієнта. А також залучає водіїв зі своїми авто.Важливим для водія є знання вулиць міста Києва та особливостей пересування. Насамкінець, оновлюється карта міста з урахуванням нових об'єктів для зручності клієнтів при замовленні таксі.

Розрахувати вартість таксі

Служба таксі Аіст пропонує два способи як прорахунку вартості, так і замовлення таксі в Києві. Найбільш популярно зателефонувати за телефоном 769 безкоштовно з мобільного та отримати «зворотній дзвінок». Але найпростіше заповнити заявку онлайн на сайті компанії. Для цього вкажіть необхідну диспетчеру інформацію для замовлення або заповніть поля онлайн-замовлення:

- адреса подачі авто – адреса або найменування об'єкта звідки їхати;

- адреса куди їхати – адреса чи найменування об'єкта;

- час подачі авто, вкажіть, якщо потрібно конкретну дату або час. Найближчим часом не потрібно вказувати і в цьому випадку авто подається якнайшвидше.

- клас авто, як правило, пошук відбувається серед вільних авто компанії, а також компаній-партнерів. Вкажіть клас авто, якщо це потрібно "комфорт", "універсал", "мікроавтобус" або "бізнес".

- додаткові послуги варто вказати одразу, оскільки деякі з них впливають на остаточну вартість подорожі. Служба таксі Аіст надає різні види послуг. Такі послуги, як кур'єрська доставка, поїздка з твариною, зустріч в аеропорту Бориспіль, є популярними серед клієнтів. Докладніше послуги таксі описані на наступній сторінці. Слід зазначити, що з метою поліпшення сервісу, компанія використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В результаті, з урахуванням зазначених умов, диспетчер озвучить вартість поїздки за тарифом «Стандарт». А також запропонує економний варіант за тарифом «Економ». Ознайомившись, клієнт сам обирає тариф для своєї подорожі. Прорахунок замовлення онлайн на сайті відбувається за тарифом «Економ» і вартість відображена внизу під полями заявки.

Виклик таксі в Києві за телефоном

Оператори «Аіст Таксі», як правило, привітні дівчата, які з особливою увагою слухають побажання клієнта. На прийом замовлення в середньому потрібно 30 секунд. Оператор пропонує клієнту на вибір поїздку за мінімальною ціною «Економ», а також за базовою ціною «Стандарт». У "Стандарті" пошук авто йде, в першу чергу, серед машин вище класом, ніж в "Економ". Клієнт сам обирає за якою ціною замовити таксі.

Насамперед, на час пошуку авто впливає співвідношення вільних машин до кількості замовлень. Як правило, в години ПІК попит на таксі у Києві вищий. Таким чином, чим вищий попит, тим менше вільних авто. У такий час водій обирає замовлення в яких вища ціна. В результаті, якщо авто потрібно якнайшвидше, не варто замовляти за тарифом "Економ". Потрібно обирати тариф "Стандарт". При цьому можна додати до ціни на свій розсуд або врахувати досвід диспетчера. Але 100% подачу авто гарантує тариф "Плюс". Ціна в цьому тарифі плавно зростає до тих пір, поки не знайдеться авто. Так як ціна це основний фактор під час пошуку.

Замовлення таксі в Києві через інтернет

Варто відзначити, що найзручнішим і найшвидшим способом замовити таксі є замовлення онлайн. Для цього потрібно заповнити заявку на сайті Аіст Таксі Київ. Також можна встановити Додаток Аіст Таксі Київ для смартфонів. В замовленні потрібно вказати адресу знаходження або найменування об'єкта. Обов'язково слід зазначити й адресу, куди, власне, треба їхати. Адреси можна прописати або, що зручніше, вибрати маркером на карті. Варто відзначити і додаткові послуги, якщо в цьому є потреба. Наприклад, кур'єрська доставка, кондиціонер, поїздка з твариною та інші послуги. Якщо важливий клас авто, обов'язково варто вказати. Після вибору маршруту з'явиться вартість подорожі.

Пошук таксі у Києві за замовчуванням відбувається на найближчий час. При попередньому замовленні слід вказати потрібну дату та час. Також не забудьте залишити в зазначеному полі номер телефону для зв'язку. Важливо перевірити правильність даних у замовленні. Після заповнення полів заявки, натиснувши кнопку «Замовити», відкриється вікно, в якому з'явиться статус пошуку авто. В результаті пошуку таксі онлайн з'явиться інформація про авто та час прибуття його на вказану адресу.

Подача таксі в Києві

Після створення замовлення миттєво потрапляє у додаток до водія. Пошук таксі в Києві відбувається за принципом найближчого авто до місця знаходження клієнта. Саме водій приймає рішення під час вибору замовлення для виконання. На це рішення впливають відстань до клієнта, маршрут та вартість поїздки. Але й не менш важливими є затори на дорогах, погодні умови та додаткові вимоги пасажира у замовленні. Як результат, водій приймає замовлення та встановлює час подачі авто до місця знаходження пасажира. І лише після цього клієнт отримує смс-повідомлення. У ньому вказано час прибуття таксі, ціна поїздки, дані авто та контактний номер водія для зв'язку.

Отже, пошук та подача авто за «гарячим» замовленням, як правило, займає в межах 5 – 15 хвилин.

Автопарк та сервіс

«Аіст Таксі» реалізує сервіс для клієнта з автопарком автомобілів економ та комфорт класу. Автомобілі в кузові "універсал" перевозять клієнтів з багажем. Для компаній із 5-6 осіб пропонуються авто "мінівен". А компанії з 7-8 осіб або клієнт із багажем можуть замовити мікроавтобус. При цьому цінова політика компанії полягає в тому, щоб послуги таксі стали доступні кожному клієнту. Загалом, щоб потреба замовлення таксі не змушувала задаватись питанням вартості поїздки.

Жми поделиться и тебе повезет!