Послуги таксі в Києві

 • Прикурити акумулятор авто 
  100 грн
 • Буксирування авто 
  100 грн + 14 грн / 1 км
 • Загрузка салону багажем
  30 грн
 • Перевезення тварини:
  20 грн
 • Зустріч пасажирів з "табличкою" в аеропорту або на залізничному вокзалі
  50 грн
 • Кондиціонер в авто
  20 грн
 • Кур'єрська доставка
  30 грн
 • Кур'єрська доставка з виходом водія
  50 грн
  Доставка продуктів, квітів, ліків, їжа з ресторанів
  від 100 грн
 • Драйвер (тверезий водій)
  150грн / год
 • Заміна колеса
  150 грн
 • Смикнути автомобіль
  100 грн
 • Підкачати колесо
  75 грн
  Підвезення палива в каністрі
  100 грн
  Дитяче крісло (бустер)
  50 грн

Послуги таксі Аіст

Компанія Аіст Таксі надає широкий спектр послуг. Оскільки завдання служби задовольнити потреби кожного клієнта, то важливим і основним є доступна вартість послуг таксі. Далі розглянемо найбільш популярні послуги Аіст Таксі.

Трансфер Аеропорт Бориспіль

Така досвідчена служба таксі, як Аіст, знає, наскільки важливо бути впевненим, що авто буде і обов'язково вчасно. Адже запізнитись на посадку неприпустимо, а тим більше пропустити важливий захід. Саме тому варто замовити авто у службі Аіст таксі. Тут Вам гарантують 100% подачу. При цьому попереднє замовлення без додаткової оплати. Ціна поїздки доступна для кожного з урахуванням усіх Ваших побажань. Наприклад, для невеликої компанії з 5-8 осіб Вам запропонують мікроавтобус. Для об'ємного багажу, Ви можете замовити автомобіль класу універсал. За Вашим бажанням, Вам нададуть авто класу комфорт. Варто відзначити, що на Ваш запит Аіст Таксі може подати авто з кондиціонером, з дитячим кріслом а також надати інші супроводжуючі послуги таксі.

Кур'єрська доставка

Експрес доставка – це кур'єрські послуги на автомобілі. Вам потрібно терміново передати або отримати щось. Це можуть бути документи, ключі, букет квітів, подарунок, предмети, одяг, продукти та багато іншого. Аіст Таксі здійснює кур'єрську доставку швидко і недорого в межах міста і передмістя. Важливо, що Вам подадуть авто протягом 5-15 хвилин. І не менш важливо, досвідчені водії компанії виконають доставку відповідально, гарантуючи її безпеку в дорозі. Таку послугу Аіст Таксі надає у будь-який час. І що зручно, спосіб оплати обирає клієнт. Ви можете сплатити як готівкою, так і на картку водію. Більше того, сплатити доставку може будь-яка із сторін.

Послуга Драйвера - «тверезий водій»

Якщо Вам потрібна послуга «тверезий водій», таксі Аіст надасть драйвера протягом декількох хвилин. Водії компанії мають багаторічний досвід водіння. Професійно доставлять Вас на Вашому автомобілі з огляду на Ваші побажання. Адже довіряти своє авто дуже важливо саме відповідальному водієві. Не кожен водій таксі може виконувати послугу драйвер. Значним є знання міста, досвід керування автомобілями різних класів та технічних характеристик. Також, обов'язково драйвер має бути врівноваженим та доброзичливим. Приємно, що в Аіст Таксі ця послуга коштує значно дешевше, ніж в інших службах. І це обумовлено тим, що для компанії важлива тривала співпраця з клієнтом та його довіра.

Технічна допомога на дорозі

Будь-якому водієві зіткнутися у дорозі з дрібними технічними неполадками автомобіля несподівано та неприємно. Є ситуації, в яких Вам допоможе Аіст Таксі. Адже, чисельна наявність автомобілів компанії по місту та передмісті у будь-який час доби дають можливість здійснити допомогу швидко. Такі неполадки, як прикурити акумулятор, підвезти паливо, підкачати колесо, може дозволити кожен водій компанії. Наприклад, Ви не бажаєте бруднити руки або не вмієте замінити колесо на запаску, Аіст Таксі надасть Вам цю послугу. Але, при суттєвих неполадках, ваше авто відбуксують до найближчого СТО, АЗС або за адресою. Тільки водій із досвідом буксирування може виконувати таку послугу. Відзначимо, що ціна даної послуги в Аіст Таксі в рази менша, ніж вартість евакуатора.

Інші послуги таксі

Накопичений досвід компанії Аіст Таксі та індивідуальний підхід до клієнта допомагають визначити потреби клієнтів у різних додаткових послугах. Часто клієнту потрібно їхати з домашнім улюбленцем, у цьому випадку це потрібно вказати при замовленні. Або ж, у жарку погоду замовте авто з кондиціонером. Ще можете замовити авто для курців, і навпаки, для некурців. А може треба організувати зустріч на пероні вокзалу чи в аеропорту, та ще й з табличкою? Або допомогти донести багаж? Замовити автомобільний бізнес класу для важливого заходу? Потрібна оренда авто на кілька годин? Все це та багато іншого для Вас надасть компанія Аіст Таксі. Ви можете завжди безкоштовно прорахувати вартість будь-якої послуги в диспетчерській або онлайн на сайті компанії Аіст Таксі.

Таксі Києва «Аіст»


Замовлення таксі в Києві за телефоном:

+38(044)383-39-99
+38(063)956-39-99
+38(095)356-39-99
+38(098)676-39-99

769 Безкоштовно з мобільного

Жми поделиться и тебе повезет!