Робота в таксі Києва

РОБОТА В ТАКСІ
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ:
063-395-90-65, 068-967-00-95
АБО ВНЕСІТЬ ДАНІ В РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

  Водій таксі зі своїм авто

  Компанія Аіст Таксі запрошує до співпраці водіїв на своєму авто. Варто відзначити, оскільки компанія з багаторічним досвідом ми пропонуємо вигідні умови для роботи.

  Умови співпраці з водієм

  По-перше, вільний графік, при цьому Ви самі обираєте замовлення, у зручний час. Наприклад, по дорозі на постійну роботу Ви можете виконати замовлення. Це відшкодує Ваші витрати на дорогу. А також такі умови вигідні і для тих, хто прагне вищих доходів. Адже Ви можете приділити більше часу виконати быльше замовлень та збільшити свій дохід.

  Кількість замовлень в таксі Києва

  По-друге, наша компанія пропонує найповніший ефір замовлень. Вирішальним є те, що Аіст Таксі співпрацює з іншими службами таксі, в рамках партнерства. Тому ефір замовлень наповнений не лише замовленнями Аіст таксі, а й замовленнями партнерів. В результаті, водій бачить і обирає відповідне для нього замовлення із загального ефіру служб таксі міста Києва. Таким чином, це дає можливість більшого вибору замовлень. А також, це дозволяє швидко підібрати для себе замовлення, і не гаяти час на очікування.

  По-третє, від Вас не вимагають вступних чи заставних внесків. А також не потрібно обклеювати Ваше авто логотипами та рекламою нашої служби. Їздити з шашечками таксі на авто теж необов'язково.

  Як зареєструватись і почати співпрацю

  Для того щоб стати водієм, потрібен смартфон на базі Android. Для реєстрації потрібно зателефонувати або написати через Вайбер на номери +38 (063) 395 90 65 або +38 (068) 967 00 95. Це потребує всього кілька хвилин. Що важливо, компанія Аіст таксі готова прийняти водіїв без досвіду роботи в таксі. Вас швидко навчать як це працює і супроводжуватимуть протягом усього періоду роботи.

  Робота диспетчером таксі в Києві

  Компанія Аіст Таксі запрошує операторів для прийому дзвінків, а саме диспетчера таксі. Для Вас пропонується затишний офіс без доступу до нього водіїв. А також компанія забезпечує сучасним обладнанням для роботи. Створено приємні та вигідні умови праці. Адже комфортно працювати – це дуже важливо. А найголовніше, Вам гарантовано стабільну та своєчасну оплату праці.

  Основними вимогами компанії є грамотна мова та правильна дикція. Вільне володіння українською мовою. Впливаючими фактори стануть володіння ПК на рівні користувача і швидкість набору на клавіатурі не нижче середньої. Бажано знати вулиці та місто. А також перевагу надають мешканцям Києві на Лівому Березі (Осокорки, Позняки та Харківський).

  Отже, якщо Вас зацікавила робота диспетчером таксі, то

  Телефонуйте за номером +38 (063) 395 90 65 у робочий час.

   

  Аіст таксі завжди Вам раді!

  Жми поделиться и тебе повезет!